Општина Богданци                                                                                          

Новости

ИЗВРШЕНА ЛАРВИЦИДНА ДЕЗИНСЕКЦИЈА ПРОТИВ КОМАРЦИ

 
На ден 29.05.2018 година на територијата на општина Богданци беше извршена ларвицидна дезинсекција против комарци од страна на ЈЗУ - ЦЈЗ Велес

 

 

ДЕЛОВНИ ИНФОРМАЦИИ

ЛИНКОВИ

 

 

Културни настани

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Број на гледања на артикли
1051745

Посетители

1654561
Денес
Вчера
Оваа недела
Овој месец
Вкупно
1795
1963
3758
33458
1654561

Server Time: 2018-07-17 19:15:48
Joomla template by Joomlashine.com